0730 - 53 82 09

Night and day, LETF AB on the way!

 

Kontakt

Här nedan finner du telefonnummer, Fax & mailadresser till våra ansvariga. Det går även bra att använda sig av kontaktformuläret till höger.

_______________________________________________

Företagsledare, Bygg & Anläggning,

Väg & Gatuunderhåll

Leo Berg

Tel: 0730-53 82 09

E-post: leo@letfab.se

_______________________________________________

Ekonomi & Administration

Kristina

Tel: 0707-68 78 20

E-post: kristina@letfab.se

Fax: 0300-106 10

_______________________________________________

Verksamhetschef

Ahmad Palangi

Tel: 0709-41 93 87

E-post: ahmad@letfab.se

_______________________________________________

Transport, Grönyteskötsel, Arbetsledare

Johan Andersson

Tel: 0703-22 57 03

E-post: johan@letfab.se

_______________________________________________

Skötsel & Underhåll

Områdesansvarig

Aleksandra Englund

Tel: 0739-59 93 35

E-post: aleksandra@letfab.se

_______________________________________________

Servicebilen

Daniel Namro

Tel: 0700-92 32 09

E-post: daniel@letfab.se

_______________________________________________

Transport & Service

Johan Andersson

Tel: 0703-22 57 03

E-post: johan@letfab.se

 

Leo Berg

Tel: 0730-53 82 09

E-post: leo@letfab.se

_______________________________________________

 

 

Kontaktformulär

 

 
 
 

 

 

www.letfab.se

©

2016

LETF AB

Org. nr 556741-9980